دانشگاه فرهنگیان

پردیس فاطمه الزهرا اصفهان

در آستانه یکصدمین سالگرد تربیت معلم و همزمان با هفته معلم با حکم وزیر آموزش و پرورش دکتر خنیفر به عنوان نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

 
همزمان با یکصدمین سالگرد تربیت معلم:  دکتر خنیفر به عنوان نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب شد 5

 

 

دکتر حسین خنیفر با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان  منصوب شد.

 همزمان با یکصدمین سالگرد تربیت معلم و در چهارمین همایش ملی تربیت معلم در دانشگاه خوارزمی، به نمایندگی از دکتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش، حکم انتصاب دکتر حسین خنیفر به ریاست دانشگاه فرهنگیان برای یک دوره 4 ساله به ایشان ابلاغ و اعطاء شد.

بر این اساس دکتر خنیفر به اتفاق آراء و تائید شورای عالی انقلاب پس از سه سرپرست پیشین دانشگاه و با گذشت 147 روز سرپرستی به عنوان  "اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب شد.

متن حکم وزیر آموزش و پرورش  به این شرح است:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر خنیفر

با سلام 

نظر به تععهد، تخصص و تجارب ارزشمند و مراتب علمی جنابعالی و به استناد ماده 10 اساسنامه دانشگاه و مصوبه بیست و پنجمین جلسه کمیته منتخب تایید صلاحیت روسای دانشگاه ها مورخ 97/01/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان "رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب می شوید.

امید است در پرتو توجهات ایزد منان و پیروی از منویات گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رییس جمهور محترم و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اینجانب به مجلس شورای اسلامی نسبت به انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

انتظار میرود با مشارکت اساتید، صاحبنظران، کارکنان و دانشجومعلمان عزیز و تعامل سازنده با مسئولین محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران دانشگاه های سراسر کشور، شاهد تحولات و نوآوری کمی و کیفی در نظام تربیت معلم کشور بر اساس سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش باشیم.

توفیق جناب عالی را در انجام مسئولیت ها در راستای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسالت دارد.

 

سید محمد بطحایی

 

شایان ذکر است به استناد اساسنامه این دانشگاه، صدور حکم رئیس دانشگاه منوط به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی است که شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه پیشین خود، انتصاب دکتر خنیفر به ریاست دانشگاه را تصویب کرده بود

حسین خنیفر به عنوان چهارمین سرپرست دانشگاه در تاریخ 20 آذر 1396 از سوی دکتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش به عنوان سرپرست دانشگاه فرهنگیان منصوب شده بود.


| شناسه مطلب: 103949

تعداد بازدید: 112 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران