دانشگاه فرهنگیان

پردیس فاطمه الزهرا اصفهان

با حضور دکتر عروف زاد سرپرست مدیریت امور پردیس های استان اصفهان برگزار شد .
مراسم گرامی داشت هفته آموزش و تجلیل از مقام استاد

 

با حضور دکتر عروف زاد سرپرست مدیریت امور پردیس های استان اصفهان برگزار شد . مراسم گرامی داشت هفته آموزش و تجلیل از مقام استاد

با حضور دکتر عروف زاد سرپرست مدیریت امور پردیس های استان اصفهان برگزار شد . مراسم گرامی داشت هفته آموزش و تجلیل از مقام استاد

 

   این مراسم با حضور اساتید و معاون اداره کل آموزش و پرورش و دکتر نیلی ، عضوهیئت علمی دانشگاه اصفهان ، سرپرستان پردیس ها و مراکز  دانشگاه فرهنگیان استان و در پردیس فاطمه زهرا (س )  برگزار گردید.

در این مراسم دکتر عروف زاد ضمن خیر مقدم و تشکر از تلاش های  اساتید ، از  حضور در جمع صمیمی اساتید دانشگاه فرهنگیان  ابراز خرسندی  نمود و هفته آموزش و گرامی داشت مقام معلم  را  فرصت مناسبی  دانست برای تجدید پیمان  به  واسطه اعتمادی که در نظام تعلیم و تربیت کشور به معلمان و استادان در سپردن این نقش بزرگ اجتماعی داشته است.

 وی همچنین با تأکید بر نقش اساتید  دانشگاه  فرهنگیان در تربیت معلمانی در طراز جمهوری اسلامی افزود :  انتظاراتی که جامعه از یک استاد و یک  معلم دارد جای تأمل بسیار خواهد داشت و اساتید ما باید در فراهم نمودن این مهم تلاش فراوان داشته باشند.

وی در ادامه بیان داشت : بر اساس مباحث مدیریت کیفیت عملکرد اولین بُعدی که ازیک استاد  دانشگاه مطالبه  می شود صداقت است .و بعد دوم  توان علمی و تخصص وی  و بعد سوم آن است که نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت نباشد.

وی در  ادامه اظهار داشت اساتید علاوه بر آموزش سرفصل ها ومحتوای کتب  نقش مهمتری  دارند وآن تأثیر گذاری  بر روح دانشجویان و هدایت آنان در مسیر درست زندگی است .

دکتر عروف زاد  در ادامه با اشاره به  مقام  استاد شکوهی به عنوان یک چهره  ملی بر نقش حساس اساتید  به عنوان  مربی  و الگوی  تاکید نمود .

دراین مراسم  دکتر نیلی عضو هیئت علمی  دانشگاه اصفهان نیز  با بیان مطالبی  درخصو ص مقام شامخ معلمان و اساتید،  به برخی از ویژگی های دکتر شکوهی  به عنوان الگویی  برای دیگر معلمان و اساتید پرداخت.

در پایان مراسم از استادان نمونه  و پیشکسوت با اهداء  لوح سپاس  و هدایا یی تجلیل و قدردانی  شد.


| شناسه مطلب: 104896

تعداد بازدید: 113 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران